Mazowiecka 24F, Kołobrzeg
(+48) 733 666 135

Sukces na Gali Love Med 2022: wyróżnienie oraz 2 miejsce w Polsce "Metamorfoza Kobiety"

We wrześniu tego roku nasza mgr Iga Sankiewicz-Nosalska miała niezwykłą przyjemność uczestniczyć w prestiżowej Gali i Kongresie Love Med, poświęconym medycynie estetycznej w Polsce. To wydarzenie, które zgromadziło czołówkę specjalistów i ekspertów z tej dziedziny, a także pasjonatów, którzy przekształcają życie pacjentów za pomocą zaawansowanych procedur. Nasze zaangażowanie w dziedzinie medycyny estetycznej zostało docenione, a wyniki naszej pracy zapewniły nam 2.

miejsce na Polskę w kategorii " NATURAL BEAUTY”. To zaszczyt i dowód na to, że wysoki poziom merytoryczny i profesjonalizm są doceniane w tej dziedzinie.

Gala Love Med 2022 – wymiana doświadczeń specjalistów medycyny estetycznej


Gala Love Med 2022 była nie tylko okazją do spotkania i wymiany doświadczeń z innymi specjalistami medycyny estetycznej, ale także dowodem na to, jak wiele można osiągnąć dzięki zaangażowaniu i indywidualnemu podejściu do pacjentów. Mgr Iga Sankiewicz-Nosalska była finalistką , co było niezwykłym wyróżnieniem i szansą, by podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi profesjonalistami.


W trakcie kongresu mieliśmy okazję uczestniczyć w wykładach i prezentacjach wysokiej jakości prelegentów, którzy dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem. To nie tylko możliwość zdobywania nowych informacji, ale także inspiracja do dalszego rozwoju w dziedzinie medycyny estetycznej.


Sukces Cosmedical na Gali Love Med 2022

W Naszej  pracy nad metamorfozą kobiety skupiliśmy się na zaawansowanych procedurach stymulujących, takich jak laseroterapia, RF, zabiegi autologiczne i stymulatory tkankowe. Dzięki indywidualnie dobranym zabiegom oraz kroplówką witaminowym osiągnęliśmy wyjątkowe efekty, które przekształciły życie naszej modelki i zaowocowały zdobyciem 2. miejsca na Polskę podczas Gali Love Med


To wyjątkowe wydarzenie, pełne inspiracji i nowych możliwości, które pokazuje, że medycyna estetyczna to dziedzina, w której można osiągnąć znakomite wyniki i wyjątkowe sukcesy. Cieszymy się, że mieliśmy  okazję wziąć w nim udział i podzielić się swoim doświadczeniem z innymi profesjonalistami. Dzięki zaangażowaniu i ciężkiej pracy możemy osiągnąć naprawdę imponujące efekty w dziedzinie medycyny estetycznej.


Sukces na Gali Love Med 2022: wyróżnienie oraz 2 miejsce w Polsce "Metamorfoza Kobiety"

Pierwsza wizyta ?! Poznaj proponowane zabiegi w Cosmedical

Wolumetria autologiczne HCGF z komórkami macierzystymi

więcej

Laserowe usuwanie tatuażu

więcej

Laser Frakcyjny Co2

Głębokie modelowanie skóry 1200 zł
więcej

Plazma IQ

Lifting powiek bez skalepela od 800 zł
więcej

Powiększanie Ust

Piękno z każdym uśmiechem od 850 zł
więcej

Black Doll Peeling Węglowy

Oczyszczanie z siłą lasera
więcej

Profhilo

Natychmiastowy efekt liftingu 1200 zł
więcej

Zabieg rozświetlający Skeydor Power C

więcej

Terapia autologiczna skóry głowy

więcej