Mazowiecka 24F, Kołobrzeg
(+48) 733 666 135

Wolumetria autologiczne HCGF z komórkami macierzystymi Wypełniacze autologiczne - przyszłość medycyny regeneracyjnej i estetycznej

Nowość w Cosmedical
Wypełniacz autologicznypozyskiwany z komórek macierzystych, z frakcji osocza krwi pacjenta. Skoagulowane osocze, w formie żelu nie powoduje obrzęków, czy też ryzyka odrzucenia.
W płytkach znajdują się tzw. czynniki wzrostu – mediatory, które działają stymulująco na nasze własne komórki. Zmuszają je do wydzielania kolagenu i elastyny, a co za tym idzie odmładzają. Zabiegi z komórkami macierzystymi i regenerującymi działają zarówno na skórę, jak i tkankę podskórną. Podanie komórek macierzystych poprawia elastyczność i napięcie skóry, dając nam efekt jak przy liftingu. Odbudowując tkankę podskórną odbudowujemy rusztowanie dla skóry. Zagęszcza się skóra, jej pielęgnacja staje się łatwiejsza, swobodniej i szybciej wchłaniają się kosmetyki, dzięki czemu efekt ich stosowania jest bardziej widoczny. Komórki macierzyste i regenerujące stymulują powstawanie nowych naczyń krwionośnych, a więc wpływają na poprawę krążenia i ukrwienia skóry. Z krwią do komórek z jednej strony dostarczane są składniki odżywcze, a w drugą stronę zabierane produkty przemiany materii, czyli co za tym idzie nasza skóra jest lepiej odżywiona i dotleniona oraz oczyszczona. W efekcie w kompleksowy sposób odmłodzona. Obecnie wypełniacze autologiczne cieszą się olbrzymią popularnością w Stanach Zjednoczonych , Brazylii i Izraelu nie tylko ze względu na wysoką efektywność, ale przede wszystkim dlatego, że nie wykazują potencjału alergizującego oraz powikłań a co za tym idzie są całkowicie bezpieczne.

Cena zabiegu

1000 zł 2 ampułki
Umów wizytę

Cena zabiegu

1500 zł 4 ampułki
Umów wizytę

Cena zabiegu

1900 zł 6 ampułek
Umów wizytę