Mazowiecka 24F, Kołobrzeg
(+48) 733 666 135

Terapia autologiczna skóry głowy Specjalistyczna terapia autologiczna z komórkami macierzystymi, peptydami i kompleksami witaminowymi

Cosmedical - placówka jako jedna z pierwszych w europie wprowadziła dla swoich pacjentów specjalistyczne rozwiązanie w celu odbudowy tkanek , skóry i włosów na poziomie komórkowym .

Autorska terapia autologiczna skóry głowy przeciw wypadaniu włosów

Terapia autorska zainspirowana technikami medycznymi używanymi m.in. w Stanach Zjednoczonych, Brazylii i Izraelu. Wiele technik połączonych w jedno rozwiązanie daje nam możliwość efektów terapeutycznych na niespotykanym jak dotąd poziomie.

Terapia autologiczna skóry głowy z komórkami macierzystymi

W  celu przeprowadzenia terapii autologicznych z komórkami macierzystymi, pobiera się od pacjenta krew  w niewielkiej ilości ( podobnej do tej, którą oddaje się do badań laboratoryjnych). W specjalnych urządzeniach uzyskujemy podział różnych frakcji z materiału biologicznego oddzielając frakcję o najwyższym stężeniu komórek macierzystych , czynników wzrostu i fibryn bogatopłytkowych . Tak złożony produkt możemy podać bezpośrednio lub możemy wzbogacić go o inne specjalistyczne odczynniki wzmacniająco - regenerujące .

Podajemy je następnie podskórnie w w zależności do potrzeb pacjenta .

Dla zapewnienia pacjentowi maksimum komfortu przebycia iniekcji,  stosujemy różne formy znieczuleń od chłodzenia miejsc zabiegowych po krem znieczulający lub znieczulenie nasiękowe.

Zabieg może być wykonywany w formie podstawowej czyli w czystej formie autologicznych zestawów w wersjach 2 lub 4 ampułkowych . Różnica w ilości ampułek jest uzależniona stopniem problemu trychologicznego oraz indywidualnych cech pacjenta . W większej ilości ampułek jesteśmy w stanie uzyskać większą ilość czynników autologicznych takich jak komórki macierzyste , fibrynę bogatopłytkową , czynniki wzrostu itp . U pacjentów którzy mają dobre wyniki morfotyczne i chcą jedynie wzmocnić włosy - ilość 2 ampułek może okazać się wystarczająca i nawet jako pojedynczy zabieg bądź też traktowany w serii co kilka tygodni może pomóc we wzmocnieniu skóry i włosów w sposób bardzo zadawalający  .  Natomiast u pacjentów ze średnim do dużego problemu trycholocgicznego , przy słabych wynikach laboratoryjnych zaleca się zwiększoną ilość probówek i/lub wersję terapię autologiczną rozszerzoną gdzie produkt końcowy jest wzbogacony o specjalne peptydy i kompleksy wzmacniająco-regenerujące daję to możliwość wzmocnienia efektu terapeutycznego o szerszym spektrum działania .

Cena zabiegu

600 zł ( terapia autologiczna 2 ampułki z krwi pacjenta )
Umów wizytę

Cena zabiegu

1000 zł ( terapia autologiczna 4 ampułki z krwi pacjenta )
Umów wizytę

Cena zabiegu

1200 zł ( terapia autologiczna - autorska rozszerzona )
Umów wizytę