Mazowiecka 24F, Kołobrzeg
(+48) 733 666 135

Dietetyka Bez stresu do upragnionego celu

Dietetyka

Jeżeli chcesz zgubić zbędne kilogramy i jak najdłużej cieszyć się dobrym zdrowiem lub zmagasz się z chorobą wymagającą dietoterapii to już teraz zapraszamy na pierwszą wizytę . Nie czekaj zmień swoje ciało a tym samym swoje życie na lepsze .


🔸I wizyta - Około godziny - wywiad żywieniowo-zdrowotny, pobranie wymiarów, analiza składu ciała na certyfikowanym medycznym analizatorze TANITA


🔸Po kilku dniach od pierwszej wizyty otrzymasz stworzony specjalnie dla Ciebie jadłospis na 7 dni

🔸Po 2 tygodniach 20-30 minut odbędzie się wizyta kontrolna aby ocenić pierwsze efekty kuracji: analiza składu ciała, pomiary, ocenimy samopoczucie i naniesiemy dodatkowe zalecenia i ewentualne korekty do diety, aby było ci jak najlżej i najsmaczniej.

‼️N A S Z E K S P E R T‼️mgr Katarzyna Kreft
Absolwentka biologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Szczecinie oraz Studiów Podyplomowych Dietetyki i Planowania Żywienia na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Na co dzień zajmuje się planowaniem żywienia osób potrzebujących wsparcia w powrocie do formy, zdrowia i życia pełnego energii.Sama o sobie:


Wieloletni pobyt we Włoszech wzbogacił moją wiedzę z dziedziny fizjologii człowieka o praktyczne podejście do zdrowia. Kuchnia śródziemnomorska jest jednocześnie kuchnią prostą i nie wymagającą zbytnich zdolności kulinarnych więc staram się aby jak najbardziej korzystać z jej elementów tworząc diety i zalecenia. Pracę z moimi pacjentami zaczynam od dokładnego poznania ich stylu życia, podejścia do samych siebie oraz diety.
Z pasją rozbudowuję bazę nowych, zdrowych i smacznych potraw do autorskich planów żywieniowych.
W wolnym czasie zajmuje się promowaniem zdrowego stylu życia oraz prowadząc prelekcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Cena zabiegu

150 zł pierwsza wizyta
Umów wizytę

Cena zabiegu

80 zł wizyta kontrolna
Umów wizytę

 

Cena zabiegu

430 zł 400 zł Pakiet dietetyczny (pierwsza wizyta, wizyta kontrola i 2 diety)
Umów wizytę