Mazowiecka 24F, Kołobrzeg
(+48) 733 666 135

Mezoterapia skóry głowy Wiele specjalistycznych produktów "skrojonych na miarę"

Mezoterapia igłowa skóry głowy – regeneracja i odżywienie

Mezoterapia igłowa skóry głowy to zabieg leczniczy mający na celu poprawę kondycji skóry i jej regenerację. Metoda przeciwdziała starzeniu się na poziomie komórkowym , stymuluje tkanki oraz odżywia je za pomocy wielu wyselekcjonowanych substancji aktywnych.

Mezoterapia skóry głowy – poprawa kondycji włosów, szybszy wzrost włosów

W celu wzmocnienia kondycji włosów, odżywienia, szybszego wzrostu oraz odrostu utraconych pasm aplikuje się odpowiednio przygotowane ampułki mineralne, witaminy i substancje o działaniu przeciwzapalnym. W przypadku kuracji mającej na celu zniwelowanie łysienia wstrzykuje się substancje odżywiające włosy, m.in. dekspantenol, minoksydyl, oligoelementy, krzemionkę organiczną, regenerujące strukturę włosa.

Mezoterapia igłowa skóry głowy – skuteczna terapia w Cosmedical

Zabiegi mezoterapii skóry głowy najlepiej przeprowadza się w seriach. Ich liczba i częstotliwość zależą od indywidualnych potrzeb pacjenta oraz stopnia powikłań chorobowych. Najczęściej jednak mezoterapię igłową skóry głowy przeprowadza się w dwóch fazach. Pierwsza jest zintensyfikowana i ma na celu wyleczenie stanów chorobowych, przywrócenie prawidłowego funkcjonowania skóry głowy oraz regenerację włosa i wtedy zabiegi najczęściej wykonywane są w serii w odstępach ok 10 dniowych . Następna faza służy podtrzymaniu efektu. Wówczas wykonuje się zazwyczaj jeden zabieg na kwartał lub co pół roku.

Przed umówieniem się na mezoterapię skóry głowy zachęcamy do umówienia konsultacji trychologicznej, w ramach której specjalista zaleci najlepszy dla Pacjenta zabieg.

Cena zabiegu

od 350 zł
Umów wizytę