Mazowiecka 24F, Kołobrzeg
(+48) 733 666 135

Dr. Cyj Hair filler Najbardziej uznana na świecie terapia przeciw wypadaniu włosów

Skuteczna terapia peptydowa włosów Dr Cyj Hair Filler

Peptydowa terapia włosów DR.CYJ Hair Filler to innowacyjny zabieg hamujący wypadanie włosów i przyspieszający ich odrost poprzez pobudzenie krążenia i rewitalizację mieszków włosowych. Przeznaczona jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, zarówno w przypadku łysienia androgenowego, ale także spowodowanego stresem, złą dietą, częstym farbowaniem lub też niewłaściwą pielęgnacją włosów i skóry głowy

Unikatowa formuła terapii peptydowej Dr. Cyj Hair Filler

Prace nad tym preparatem trwały ponad 10 lat- ich zwieńczeniem jest nowa unikatowa technologia 7 rewolucyjnych peptydów i kwasu hialuronowego. Innowacyjność DR.CYJ Hair Filler to nie tylko sam jego skład, ale również unikatowa technologia Przedłużonego Uwalniania Substancji Aktywnych – „Sustained Release Technology”, która zapewnia długotrwałe uwalnianie się i penetrację substancji aktywnych.

Efekty terapii peptydowej Dr. Cyj Hair Filler

Już pierwszy zabieg hamuje wypadanie włosów, natomiast kolejne stymulują odrastanie nowych, zagęszczają je i pogrubiają. Spektakularne efekty widać już po 2 miesiącach, peptydowa terapia włosów wymaga jedynie 4 zabiegów w odstępach co 2 tygodnie aby nasycić skórę czynnikami aktywnymi , następnie co 6 miesięcy 1 zabieg przypominający do utrzymania efektów terapeutycznych.

Cena zabiegu

610 zł / zabieg ( Zaleca się serię 4 zabiegów co 2 tyg następnie 1 co pół roku )
Umów wizytę