Mazowiecka 24F, Kołobrzeg
(+48) 733 666 135

Wypełnienie kwasem bruzd nosowo-wargowych

Skuteczne i bezpieczne wypełnianie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy występuje w skórze w sposób naturalny - jest podstawowym składnikiem skóry, który utrzymuje jej właściwy poziom nawilżenia i jędrności. Wraz z wiekiem niestety jego ilość stopniowo maleje, wskutek czego skóra wysusza się, wiotczeje, pojawiają się zmarszczki, a policzki i usta tracą swoją objętość.

Preparaty zawierające kwas hialuronowy wstrzyknięte do skóry właściwej skutecznie uzupełniają jego niedobór, nawilżają skórę, wypełniają zmarszczki, nadają objętość, modelują usta, poprawiają kontur twarzy, pobudzają naturalne procesy regeneracyjne skóry, dzięki czemu nawet po wchłonięciu preparatu skóra wygląda lepiej niż przed zabiegiem.


Zastosowanie:

  • Powiększanie i ujędrnianie ust 
  • Modelowanie konturu twarzy
  • Uwydatnianie kości jarzmowych ( policzków )
  • Likwidacja cieni pod oczami 
  • Wypełnianie zmarszczek


Wszystkie stosowanie preparaty kwasu hialuronowego w Instytucie Cosmedical są to najwyższej jakości produkty z certyfikatami CE III klasy, co daje gwarancje wysoką skuteczność i bezpieczeństwo dla pacjenta. Kwas hialuronowy nie jest pochodzenia zwierzęcego co czyni produkty bezpieczne również pod względem alergii. Kwas jest całkowicie wchłanialny i nie pozostawia w ciele ciał obcych.


Efekty wypełniania bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym

Kwas hialurynowy można aplikować w każde miejsce na ciele i rodzaj preparatu który zostaje użyty jest uzależniony tym jaki efekt chcemy uzyskać . Preparatów płynnych używa się do likwidacji drobnych zmarszczek , a gęstych do modelowania twarzy i ciała . Efekt po podaniu najczęściej jest natychmiastowy i utrzymuje się zwykle od 6 do 12 miesięcy , jednak kolejne podawanie "przypominające" preparatu wydłuża ten czas  .

Cena zabiegu

od 850 zł
Umów wizytę pobierz cennik