Mazowiecka 24F, Kołobrzeg
(+48) 733 666 135

Usuwanie zmian skórnych usuwanie włókniaków, pieprzyków, kaszaków i innych

Peelingi chemiczne

Peeling chemiczny jest zabiegiem polegającym na aplikacji jednej lub wielu substancji chemicznych powodujących przyspieszenie odnowy komórkowej. Jego natychmiastowe i widoczne działanie polega na (płytszym lub głębszym) złuszczeniu skóry, natomiast działanie długoterminowe powoduje regenerację skóry i produkcję nowego kolagenu, w wyniku czego skóra staje się nawilżona, bez zmarszczek, przebarwień i innych defektów.

SKUTECZNOŚĆ

Skuteczność peelingu chemicznego zależy od wielu  zróżnicowanych czynników, takich jak wiedza na temat stosowanej substancji, cechy leczonej skóry (fototyp, grubość, pochodzenie etniczne, nadwrażliwość), formuła każdej substancji (stężenie, pH), czas kontaktu ze skórą, itp.

W zależności od głębokości działania stosowanych substancji chemicznych, peeling może być powierzchniowy, średni lub głęboki. Im większa głębokość działania, tym większa stymulacja i naprawa skóry, ale również większe ryzyko powikłań.

ZALETY ZABIEGU:

  • Może być wykonywany (po dobraniu odpowiedniego peelingu) w dowolnej porze roku, na wszystkich rodzajach skóry i na dowolnej partii ciała;
  • Jest szybki i prosty;
  • Może być wykonywany w warunkach ambulatoryjnych, nie wymaga hospitalizacji;
  • W większości przypadków bezbolesny;
  • Natychmiastowe efekty: skóra ma zdrowszy wygląd, jest rozświetlona, nawilżona i napięta.

Cena zabiegu

od 130 zł
Umów wizytę