Mazowiecka 24F, Kołobrzeg
(+48) 733 666 135

Osocze Bogatopłytkowe PRP Siła własnych komórek do walki z procesem starzenia

Zestaw zabiegowy osocza PRP jest wysokiej klasy wyrobem medycznym służącym do szybkiego i wygodnego pozyskiwania osocza o wysokiej koncentracji płytek. Wiele badań wskazuje, że najlepsze rezultaty terapii z użyciem PRP zapewnia stężenie płytek krwi większe niż 1 mln/µl. Cosmedical wychodzi naprzeciw tym wytycznym i pozwala na uzyskanie nawet 9-krotnej koncentracji płytek krwi w stosunku do wartości bazowej. Wraz z nim uzyskasz najwyższej jakości osocze bogatopłytkowe za każdym razem.

Podawanie osocza bogatopłytkowego w zmarszczki uruchamia proces stymulowania komórek macierzystych do namnażania oraz pobudzanie fibroblastów do wytwarzania nowego kolagenu, co ma doprowadzić do regeneracji i odnowy skóry, jej nawilżenia i odmłodzenia. 

Jedyny tego typu opatentowany system probówki który umożliwia uzyskanie do 97 % wysoko skoncentrowanego osocza bogatopłytkowego w regionie którego używamy w Cosmedical , dzięki temu nasi pacjenci mogą liczyć na tak spektakularne efekty zabiegów znacznie przewyższające inne komercyjne zestawy do pozyskiwania osocza . Dodatkowo specjalnie opatentowany zamknięty system separacji ogranicza do minimum ryzyko powikłań.

Zabieg przeznaczony jest głównie dla pacjentów, których skóra wymaga odnowy oraz takich, którzy poszukują alternatywy do środków chemicznych

Zabieg biostymulacji komórek skóry, który opiera się na uzyskaniu osocza bogatopłytkowego z własnej krwi pacjenta. Technologia wykorzystywana w Cosmedical to jedyna w regionie specjalnie opatentowana formuła dzięki której możemy uzyskać najwyższą ilość wysokoskoncentrowanego osocza z krwi pacjenta nawet do 97% , dzięki czemu możemy osiągnąć znacznie lepsze rezultaty zabiegowe w stosunku do innych placówek wykonujący tego typu zabieg


Wskazania do zabiegu:

  • Rewitalizacja skóry
  • Poprawa kolorytu skóry
  • Poprawa ukrwienia skóry
  • Zwiększa elastyczność i napięcie skóry
  • Wygładza zmarszczki i bruzdy

Cena zabiegu

od 600 zł
Umów wizytę pobierz cennik