Mazowiecka 24F, Kołobrzeg
(+48) 733 666 135

Nici Liftingujące Barb/Cog 6d Alternatywa do operacyjnego liftingu twarzy

Nici hialuronowe Barb II 4D Haki

Nici Barb/Cog 6d to wyjątkowa nić polidioksanowa ze specjalnie opracowanym systemem mikroskopijnych haczyków. Do tej pory haczyki były tylko po jednej stronie nici, teraz rozłożone są gęsto dookoła nici w dwóch kierunkach, tzw. czterech wymiarach, stąd nazwa nici. Dodatkowo nić jest grubsza od tradycyjnej nici PDO, więcej może „unieść” a to maksymalizuje efekt liftingu. Nici mają różne długości i dobierane są do potrzeb danego pacjenta.


Innowacyjne nici  Barb II 4D to:

  • brak konieczności szczególnego przygotowywania się do zabiegu (należy 7 dni nie przyjmować środków obniżających krzepliwość krwi)
  • szybki i bezbolesny zabieg
  • bezpieczeństwo zabiegu - brak nacięć i blizn
  • brak widoczności nici po zabiegu (ewentualnie krótkotrwała wyczuwalność)
  • natychmiastowy efekt liftingu, który w przeciągu kilku miesięcy jeszcze narasta
  • efekt liftingu utrzymuje się do 2 lat
  • nici są całkowicie wchłaniane przez organizm
  • możliwość powtórzenia procedury


Nici Barb II 4D posiadają certyfikat bezpieczeństwa CE i mogą być stosowane na terenie całej Unii Europejskiej. Można go wykonywać w każdej porze roku, również latem, a dla osiągnięcia optymalnych efektów, zaleca się łączenie zabiegów First Lift Barb 4D z innymi metodami odmładzania (np. , wypełniacze, Radiesse). Nici liftingujące BARB to najlepsza alternatywa dla tradycyjnego liftingu chirurgicznego z uwagi na minimalną inwazyjność i brak skutków ubocznych oraz długotrwałe efekty estetyczne. Szeroka gama rozmiarów nici i ich różnorodność, a także wszechstronność zastosowania dają podstawy, by sądzić, iż najbliższe lata będą zdominowane przez zabiegi wykonywane w oparciu o nici liftingujące.

Zabieg jest szybki i bezpieczny. Nie wymaga nacinania skóry, ponieważ nici są wprowadzane za pomocą cienkiej igło-kaniuli w tkankę podskórną. Miejsce wprowadzenia kaniul przed zabiegiem jest znieczulane nasiękowo (zastrzyk miejscowy ze środkiem znieczulającym) dzięki czemu nie ma bólu związanego z wprowadzaniem kaniuli. Po zaimplementowaniu pod skórę haczyki otwierają się, unosząc opadające tkanki i zapewniając tym samym efekt silnego liftingu. Cały zabieg trwa 0,5 - 1 godziny, a jedyne ślady, jakie pozostawia zabieg, to możliwe lekkie zasinienia, łatwe do ukrycia pod makijażem. Dyskomfort po zabiegu jest zróżnicowany i uzależniony od indywidualnych predyspozycji i umiejscowienia aplikacji nici . Wszelkich informacji udzielą Państwu nasi eksperci na konsultacji do zabiegu .

Cena zabiegu

1450 zł Nici BARB 6D miejscowy lifting danego obszaru ( 4 szt. nici)
Umów wizytę pobierz cennik

Cena zabiegu

2000 zł Nici BARB 6D częściowy lifting twarzy ( 6 szt. nici)
Umów wizytę

Cena zabiegu

2400 zł Nici BARB 6D pełny lifting twarzy ( 8 szt. nici)
Umów wizytę