Mazowiecka 24F, Kołobrzeg
(+48) 733 666 135

Lifting oczu - efekt kocie / lisie oczy Cat eyes/ foxy eyes effect

Zabieg z wykorzystaniem nici liftingujących 6d Coś w przypadku okolic oczu ma na celu uniesienie opadających powiek i brwi. Stosowany jest w przypadkach gdy problemem są obniżonych zewnętrzne krawędzie brwi i opadające brwi i powieka górna. Stosowane nici do zabiegów liftingujacych ma na celu odbudowę nowych włókien kolagenowych i elastynowych. 

Dzięki zastosowaniu tego rodzaju metody, powstające wokół nici nowe włókna kolagenu i elastyny powodują poprawę wyglądu,  przywrócenie prawidłowej objętości skóry, sprężystości, jędrności i nawilżenia. Do zabiegu podnoszenia łuku brwiowego wykorzystuje się nici zbudowane z polidioksanu, które mogą ograniczyć siłę mięśni mimicznych twarzy i uzyskać efekty estetyczne zbliżone do podania toksyny botulinowej (botox) przy czym efekt może przy niciach być dłuższy w stosunku do toksyny botulinowej i jednocześnie działanie nici jest bardziej stymulujące na tkankę skórną . 

Nici liftingujące są pełni rozpuszczalne z organizmu do roku czasu, a efekt nadbudowy tkankowej wzdłuż umiejscowienia nici mimo ich  rozpuszczonych  wykazuje działanie utrzymania się efektu uniesienia mimo degradacji nici .


Wskazania do zabiegu: opadanie górnych powiek, lifting twarzy, utrata jędrności i napięcia skóry, modelowanie okolicy oczu .


Częstotliwość zabiegu: Otrzymane efekty estetyczne widoczne są już po jednym zabiegu i utrzymują się zazwyczaj od 12 do 24 miesięcy.

Jaka jest różnica między kocim a tzw lisim okiem ? Różnica jest między samym wydłużeniem oka po lini zewnętrznej z lekkim optycznym uniesieniem oka w stosunku do części przyśrodkowej . Efekt lisiego oka tzw. foxy eye jest to procedura kociego oka wraz z uniesieniem łuków brwiowych i wyciągnięciem ich ku zewnętrznej stronie dzięki czemu uzyskujemy efekt zbliżony do liftingu powiek z efektem wysmuklenia oka .

Cena zabiegu

1200 zł efekt kociego oka / cat eyes effect
Umów wizytę

Cena zabiegu

1400 zł efekt lisiego oka / foxy eyes effect
Umów wizytę