Mazowiecka 24F, Kołobrzeg
(+48) 733 666 135

Urządzenie IPL fotoodmładzanie skóry

JEST TO ZABIEG GŁĘBOKO ODMŁADZAJĄCO - UJĘDRNIAJĄCY. MINIMALIZUJE EFEKTY STARZENIA SIĘ SKÓRY, REDUKUJE NADMIERNĄ PIGMENTACJĘ, PRZEBARWIENIA I ZACZERWIENIENIA ORAZ STYMULUJE PRODUKCJĘ KOLAGENU, KTÓRA WZRASTA NAWET DO 90%. W EFEKCIE FOTOOMDŁADZANIA SKÓRY POPRAWIA SIĘ W WIDOCZNY SPOSÓB NAPIĘCIE I KOLORYT SKÓRY, DROBNE ZMARSZCZKI ULEGAJĄ REDUKCJI, A ROZSZERZONE PORY WYRAŹNIE ZMNIEJSZAJĄ SIĘ.

Jak wygląda procedura zabiegu fotoodmładzania skóry?

Zabieg poprzedzony konsultacją wygląda dość niewinnie. Najpierw na skórę nakłada się zimny żel o właściwościach wychładzających i zmniejszających obrzęk twarzy. Następnie specjalną głowicą zaopatrzoną w odpowiedni filtr aplikuje się skórze serię świetlnych strzałów.

Jak długo trwa zabieg Fotoodmładzania IPL + RF?

Długość zabiegu fotoodmładzania skóry zależy od obszaru, na którym jest on wykonywany. Średnio trwa od kilkunastu minut do pół godziny.

Jakie odczucia towarzyszą fotoodmładzaniu skóry IPL + RF?

Zazwyczaj jest to punktowe odczuwanie ciepła , które minimalizowane jest przez zaawansowany system chłodzenia głowic .

Urządzenie posiada szerokie spektrum działania i stosowane jest do wielu zabiegów takich jak: 

  • Fotoodmładzanie 
  • Lifting skóry 
  • Redukcja przebarwień 
  • Likwidacja rumienia 
  • Usuwanie zbędnego owłosienia z twarzy i ciała

Cena zabiegu

150 zł
Umów wizytę pobierz cennik

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu?

Przeciwwskazaniami do przeprowadzenia zabiegu  IPL + RF są: Ciąża i karmienie piersią, ostry stan zapalny skóry, choroby nowotworowe, nadczynność tarczycy, padaczka w wywiadzie, mocno opalona skóra, stosowanie samoopalaczy, kremów brązujących, niektórych pilingów przed zabiegiem, stosowanie kremu z retinolem i wit. C ( odstawić na 2 tygodnie przed kuracją), przyjmowanie leków (niektóre antybiotyki, leki antydepresyjne) i ziół fotouczulających (nagietek, dziurawiec) należy przestać używać 2-3 tygodnie przed zabiegiem .