Mazowiecka 24F, Kołobrzeg
(+48) 733 666 135

INNARI HTP bezinwazyjny lifting z efektem jak przy niciach PDO

Zabieg Innari HTP – bezinwazyjne nici liftingujące

INNARI® to pierwsze takie urządzenie na świecie w technologii HTP, które wykorzystuje siłę działania podobną, bezpieczniejszą i bardziej skuteczną niż technologia HIFU, działając na podobnych głębokościach. Po raz pierwszy w sposób nieinwazyjny możemy wnikać aż na głębokość 4 mm bez konieczności wykonywania mikro nakłuć czy nakłuć klasycznych, dając takie same efekty jak w przypadku nici PDO, z natychmiastowym efektem utrzymującym się nawet do 3 lat po serii zabiegów.

Urządzenie wykorzystuje połączenie kilku technologii, wśród nich falę radiową bipolarną, falę radiową monopolarna oraz specjalny systemem chłodzenia zabezpieczającego przed poparzeniem naskórka. Podczas zabiegu, działanie fali radiowej prowadzi do rozgrzewania się skóry właściwej oraz tkanki podskórnej i powięzi SMAS, jak w przypadku HIFU, z tym wyjątkiem, że zabieg jest znacznie szybszy i prostszy oraz całkowicie bezbolesny z odczuwaniem jedynie ciepła.  Pulsacyjne zastosowanie techniki HTP zostało zainspirowane balijskim masażem twarzy Canggu.  

Na czym polega zabieg Innari HTP? Jak działają bezinwazyjne nici liftingujące bez nakłuć?

Działanie technologii HTP stymuluje regenerację włókien kolagenowych i remodeluje ich strukturę w trzech warstwach. Włókna kolagenowe stają się krótsze, odnowione oraz zyskują lepszą sprężystość, co sprzyja ich przebudowie. Skóra staje się bardziej napięta i jędrna.

Innari HTP – efekty nieinwazyjnego liftingu z efektem nici PDO

W sposób znaczący zmniejszają się zmarszczki i wiotkość skóry. Pod wpływem wytworzonego ciepła włókna kolagenowe ulegają obkurczeniu, naczynia krwionośne rozszerzają się, dzięki czemu tkanki są dotlenione i gotowe do przebudowy. Osoba u której wykonywany jest zabieg nie czuje silnego bólu ani nie cierpi z powodu rekonwalescencji . Po zabiegu jedynie może wystąpić lekki obrzęk i tkliwość tkanek poddanych zabiegowi lecz ten lekki dyskomfort nie trwa długo .Specjalnie dobrane autorskie ruchy zabiegowe gwarantują natychmiastowy efekt. Firma M'onduniq, jako pierwsza i jedyna opracowała technikę HTP.inii

  • natychmiastowy oraz bardzo silny efekt napięcia skóry,
  • wygładzenie i zmniejszenie zmarszczek: linii marionetek, kurzych łapek, lwiej zmarszczki, zmarszczek króliczych, palacza i innych,
  • zmniejszenie widoczności tzw. chomiczków, oraz fałd podbródka,
  • znaczne poprawienie utraconego konturu twarzy – Volumetria twarzy,
  • znaczne zwiększenie jędrności  i gęstości skóry na 3 warstwach: 4 mm, 2,5 mm oraz 1,5 mm,
  • napinanie skóry skóry dzień po dniu.