Mazowiecka 24F, Kołobrzeg
(+48) 733 666 135

Zabiegi na twarz

Zabieg na twarz ,,owocowy raj’’

Linia ta łączy świat Zachodu z orientalnym i eterycznym Wschodem. Zabiegi mają formę zabiegów inspirowanych tradycjami Orientu i wykorzystują unikalne składniki aktywne, nierzadko czczone w starożytności, niezwykle skuteczny i o niezwykłej gamie zapachów.

Zabieg Kawiorowy     

Luksusowy zabieg przeznaczony dla wszystkich, którzy oczekują spektakularnych rezultatów. Maska kolagenowo – kawiorowa regeneruje i napina skórę, dając efekt liftingu. Owal twarzy staje się wyraźnie zarysowany, a skóra wygładzona, nawilżona i odżywiona.

Zabieg odnawiający z użyciem kwasów Aha

Biostymulujący zabieg oparty na synergistycznym działaniu kwasu migdałowego, laktobionowego i glukonolaktonu. Zabieg łączy delikatną, niepodrażniającą eksfoliację z pobudzeniem długofalowych procesów rewitalizujących, restrukturyzujących i odmładzających skórę.

Zabieg z użyciem 24 karatowego złota

Luksusowy, przeciwstarzeniowy zabieg z 24 karatowym złotem. Pobudza reprodukcję i regenerację komórek. Wspomaga procesy leczenia, migracji i metabolizmu komórek. Stymuluje syntezę kolagenu i elastyny, natychmiast napina i intensywnie nawadnia. Chroni przed agresjami środowiskowymi, zwiększa obronność i odporność skóry. Dzięki strukturze molekularnej złota  pomaga zwalczać starzenie się komórek, odżywia skórę i tworzy tarczę ochronną przed działaniem czasu i fałszywymi alergenami. Pielegnacja domowa skutecznie redukuje głębokość zmarszczek w ciągu zaledwie 28 dni, szczególnie na czole oraz w okolicach oczu i ust.

Odnawiające płaty kolagenowe

Zabieg wykorzystujący płaty kolagenu pochodzenia zwierzęcego , pozwalające utrzymać wysoki poziom nawilżenia, zapobiegać dehydratacji oraz spłycać drobne zmarszczki.

Zabieg na okolice oczu  anti-aging  / odnawiający

Okolice oczu trzeba odpowiednio pielęgnować już od 20 roku życia, kiedy zaczyna zmniejszać się produkcja kolagenu. W wieku 25 lat pojawiają się pierwsze zmarszczki. Zabieg stworzony by zagęścić cienką i wiotką skórę pod oczami. Napina, ujędrnia, wzmacnia oraz zwiększa elastyczność i gęstość skóry, spłyca zmarszczki mimiczne, wygładza niedoskonałości.

Oczyszczanie manualne twarzy + algi

Zabieg polegający na manualnym usuwaniu zanieczyszczeń skóry twarzy.

Masaż twarzy anti-age

Masaż znakomicie poprawia sprężystość mięśni i skóry twarzy. Masaż sprawdza się bardzo dobrze jako zabieg dla osób z widocznymi oznakami upływającego czasu oraz jako zabieg profilaktyczny. Efekty widoczne są już po pierwszym masażu w postaci poprawy kolorytu skóry, delikatnego liftingu, lepszego krążenia.