Mazowiecka 24F, Kołobrzeg
(+48) 733 666 135

Oczyszczanie wodorowe twarzy

Aquametiq hydra prime – oczyszczanie wodorowe twarzy

Zabieg oczyszczania wodorowego z wykorzystaniem jadeitu oraz firmowych koncentratów M’onduniq

Urządzenie do oczyszczania wodorowego twarzy

Działanie aktywnym wodorem pozwala na zmniejszanie nadmiaru wolnych rodników, których zbyt duża ilość przyczynia się do przedwczesnego starzenia się skóry. Metoda działania zastosowana w urządzeniu Aquametiq hydra prime świetnie oczyszcza skórę oraz działa nawilżająco. Metoda działania zastosowana w urządzeniu opiera się głównie o przenikanie wodoru do głębszych warstw struktury skóry, co odbywa się dzięki nasyconemu strumieniowi wody, dodatkowo zapewniając głęboką eksfoliację. Dzięki temu nie tylko uzyskujemy lepsze efekty zabiegowe, ale również zabezpieczamy naszą skórę przed przedwczesnym starzeniem.

Jak działa oczyszczanie wodorowe skóry twarzy?

Wolne rodniki wiążą się z jonami wodoru, co prowadzi do powstania wody i tlenu. Należy zwrócić uwagę, że nie ma takiej cząsteczki, która mogłaby równie skutecznie zniwelować działanie wolnych rodników na powierzchni skóry. Dlatego, tak skuteczne staje się oczyszczanie wodorowe Aquametiq hydra prime z zabiegiem infuzji tlenowej Bio Oxy Infusion czy zabiegami marki M’onduniq gdzie występują problemy z bliznami oraz zabiegami, za pomocą, których chcemy skórę odmłodzić, zliftingować lub odżywić.

Efektywne oczyszczanie wodorowe dzięki wsparciu technologii wodorowej

Urządzenie do oczyszczania wodorowego twarzy zostało wyposażone w osiem indywidualnych głowic zabiegowych, stworzonych z myślą o różnych typach skóry, jej problemach oraz efektach, jakie chcemy osiągnąć. Na potrzeby urządzenia została stworzona dedykowana seria preparatów, które można stosować w firmowych rytuałach zabiegowych M'onduniq. Dodatkowo istnieje możliwość łączenia preparatów Aquametiq z innymi liniami marki M'onduniq, w tym z kwasami oraz produktami z serii DermiéBOOST. Daje to większe możliwości i wachlarz rozwiązań kosmetycznych specjalistom pracującym na naszych firmowych preparatach.

Wyjątkową cechą urządzenia Aquadermie hydra prime jest zastosowanie w nim głowicy Thermal Jadeit Conduction, która wykorzystuje niezwykłe właściwości jadeitu. Kamienia szlachetnego, znanego i wykorzystywanego przez człowieka od wieków.

Oczyszczanie wodorowe twarzy – efekty

oczyszcza skórę,

neutralizuje nadmiar wolnych rodników,

zabezpiecza przed przedwczesnym starzeniem,

skuteczny w problemach z bliznami,

zapewnia odmłodzenie skóry,

działanie liftingujące i odżywcze

Cena zabiegu

270 zł
Umów wizytę

Cena zabiegu

360 zł ( + oczyszczanie manualne )
Umów wizytę